כניסה לעיצוב עצמי אונליין חינם !
שימו לב! לא לעצב דרך טלפון נייד.

משתמש חדש? לחצו כאן והתחילו לעצב

משתמש קיים? לחצו כאן והמשיכו לעצב


mishelyart@gmail.com  | 03-9640058

אודות מישלי ארט | Mishely Art
הדפסה על קנבס |הגדלת תמונות על נייר צילום |עיצוב קולאז' | תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי

מישלי ארט מציג עבורכם אפשרות להדפיס על קנבס או נייר צילום, תמונות שלכם או אחת התמונות ממאגר התמונות שלנו באיכות גבוהה ועל חומרים מקצועיים בלבד. כמו כן באפשרותכם לעצב קולאז' תמונות או אלבום דיגיטלי (ספר תמונות) ישירות בתוכנה שלנו אונליין.

כמה מילים על מישלי ארט

האיכות חשובה לנו לפני הכל...

 טכנולוגיה
אנו מדפיסים על חומרים איכותיים בלבד: בד קנבס איכותי ומקצועי עם אחוז כותנה גבוה, נייר צילום איכותי. טכנולוגית הדפסה מתקדמת המאפשרת קבלת תוצאות הדפסה איכותיות עם 9 צבעים פיגמנטים מקוריים בלבד של חברת  EPSON  מה שמבטיח תוצאה מושלמת עם צבעוניות נכונה. הצבעים עמידים לאורך זמן והתמונה נשארת איכותית במשך שנים ארוכות. איכות הדפסה מקסימלית ודיוק צבע מאפשרים לאמנים בתחום הצילום או ציור להדפיס רפקודוקציות.

גימורים

באפשרותכם לקבל הדפסות במגוון גימורים – לדוגמא הדפסה על בד קנבס תסופק ללקוח כולל מתיחה על מסגרת עץ איכותית המותאמת במיוחד למתיחת בד קנבס. תמונה על נייר צילום אפשר לקבל מודבקת על חומר קשיח (קאפה) בעובי 10 מ"מ. בנוסף אנו נותנים שירות של מתיחת קנבס על מסגרת עץ. כמעט בכל גודל אפשרי.

אם רכשתם תמונה או ציור על קנבס או תמונה מחולקת לכמה חלקים באפשרותכם למתוח אצלינו על מסגרת עץ.

 שירות עיצוב קולז'

אנו מציעים לכם אפשרות לעצב תמונת קולאז' אונליין בתוכנה שלנו בעצמכם ללא עלות

או לשלוח לנו תמונות במייל ואנו נעצב עבורכם תמונת קולז' בגודל שתבחרו (בתשלום).

 אלבומים דיגיטליים

אנו מציעים לכם אפשרות לעצב אלבום דיגיטלי בתוכנה שלנו ללא עלות.

אנו מדפיסים אלבומים דיגיטליים איכותיים מאוד, המודפסים על נייר צילום אמיתי. האלבומים עם דפים עבים כ-450 גרם, עם פתיחה מלאה.
ישנן מגוון כריכות דמוי עור איכותיות או כריכה קשה מודפסת כולל למינציה לשמירה על הכריכה.

 שירות הדמיה

באפשרותכם לקבל הדמיה לפני קניה. כל מה שעליכם לעשות הוא לצלם את הסלון או כל איזור אחר שאליו אתם מחפשים תמונה, לשלוח אלינו במייל או בטופס בדף זה, בצירוף מס תמונה שאהבתם באתר ואנו נשלח אליכם הדמיה במייל ללא כל התחייבות מצדכם.


גלריית צילומים ותמונות מעוצבות
מישלי ארט

תוכן זה יבלוט באתר לכן מומלץ לשלב כאן את עיקרי התעסקות החברה, נקודות הראויות לציון ומאפיינים החשובים ללקוחות הפוטנציאליים.

בחר תמונה מהגלריהבניית אתרים 2all